poniedziałek, 22 lipca 2013

Prolog

Mam dom i rodzinę. Co prawda wszystko co chcieć, ale niestety nie miałam przyjaciół. Koleżanki z klasy nie odzywały się do mnie, a ja do nich. Na każdej przerwie siedziałam sama na ławce i patrzyłam na innych jak się razem śmieją. Zazdrościłam im, lecz nigdy bym się nie ośmieliła do nich podejść. Uczyłam się dobrze, nawet bardzo dobrze. W domu, z rodzicami dobrze się dogadywałam, ale była jedna osoba co psuła zawsze w domu nastrój, a to był mój o rok starszy brat- Maciek. Ja miałam 17, a on 18  lat i musieliśmy chodzić do tego samego liceum. On był znany w całej szkole. Nie jedna laska się w nim bujała i czasem dziewczyny przychodziły do mnie po jego numer telefonu i ja im dawałam. Myślałam, że z którąś się zaprzyjaźnię, ale to się nie sprawdziło. W LO to się nie spotykaliśmy za często, ale w domu to był koszmar. Za każdym razem, gdy przychodził do domu, włączał głośną muzykę, robił sobie jajecznicę z cebulą i kiełbasą i śmierdziało na cały dom lub zaśmiecał cały dom ogryzkami, skarpetami czy innymi śmieciami. Nie było dnia, kiedy nic złego nie zrobił. Rodzice dawali mu karę, ale on i tak się nie słuchał. Cięgle robił co chce. Mama prawie raz dostała ataku serca, bo 'przyjstojniak' Maciuś nie raczył wrócić do domu na noc i nie odbierał komórki, a następnego dnia sobie po prostu wrócił i nie powiedział ani słowa. Ja czasami zamykam się w pokoju i płaczę, bo nie mogę wytrzymać mojego życia. Może miałam kiedyś przyjaciół  w gimnazjum, ale teraz wszystko się zmieniło. Moja klasa była nienormalna nie zdarzyło się, że ktoś na przerwie nie zapalił papierosa. Tylko ja jedyna nie paliłam. Chłopaki mi czasami dokuczali i przezywali, ale ja w to nie wnikałam. Dopiero zaczęłam się martwić, gdy pewien chłopak z mojej klasy- Radek ciągnął mnie za rękę, aż w miejsce gdzie nikogo nie było i zaczął mnie na siłę całować i na początku myślałam, że chłopak sobie żartuje, ale potem zrozumiałam, że wcale tak nie jest. Odpychałam go ile sił, ale nie dałam rady. Nagle ktoś krzyknął na korytarzu:
-EJ! Co ty robisz?!
To była nauczycielka. Radek szybko zwiał.
Co się stanie dalej?Dowiecie się tylko czytając rozdziały opowiadania...
_______________________________________________________

I jak prolog? Podoba się=komentujesz nie podoba się= komentujesz i proszę polecajcie tego bloga jak wam się podoba, bo jest na razie mało wyświetleń , będzie szybciej rozdział jak będzie więcej komentarzy

16 komentarzy:

 1. świetny czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, dawaj next ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny, czekam na nexta :)
  our-summer-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. CZEKAM NA 1 ROZDZIAŁ :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany, rany, rany. Zapowiada się nieziemsko. Już czekam, aż 1D wkroczy do akcji. A ten Radek. ^^ Mrr.. Ta akcja powaliła mnie na kolana. Mam nadzieję, że on jeszcze pojawi się w blogu, bo wydaje się ciekawą postacią. Ogółem trochę smutno, ale mam nadzieję, że to się odmieni.
  Szablon jest po prostu GENIALNY!!!

  zapraszam także do siebie www.everyoung61.blogspot.com

  ~~Vivienne

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow. Ciekawy blog. Bedę tutaj wpadać.
  Prolog bardzo mi się podoba jestem ciekawa jak będzie dalej Czekam na pierwszy rozdział.
  Informuj mnie o rozdziałach.
  @ChachiG69.

  Zapraszam do mnie.
  http://all-you-need4.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok będę cię informować tylko lepiej wpisz swoją nazwę na twitterze w zakładce informowani, wtedy będzie mi łatwiej :))

   Usuń
 7. nowy rozdział prosimy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej ;) Wpadniesz do mnie na bloga?
  Przeczytaj, skomentuj, dodaj się do obserwatorów.. Odwdzięczysz się tym samym ;) obiecuje ;)
  spotkanie-po-koncercie-1d.blogspot.com
  operacja-1d.blogspot.com
  Alex

  OdpowiedzUsuń
 9. łądny wyglad bloga:) co do prologu to mało mi mówi ,bo jest zbyt któtki ,ale pow ygladzie widze ,ze bedzie to coś z harrym :) uwielbiam one direction i mysle ,że polubie twojego bloga. bardzo rzadko wstawiasz notki :c znaczy nwm ,ale prolog wstawiłaś 22 ipca a jest już 19 siepnia :c czekam na notkę :)
  pozdrawiam:
  Mrs.tomlinson

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo chciałam żeby było więcej komentarzy i wyświetleń bo jak ludzie wchodzą na bloga i patrzą że już na przykład jest 5 rozdział to nie chce im się czytać od początku, a z resztą to byłam na na koloniach i w górach

   Usuń
 10. CHCEMY NOWY ROZDZIAŁ!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajne! :) Super piszesz ;*
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie- waiting-for-a-girl-like-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń